BOF: spojitost mezi chováním a výživou

Když začnete psa krmit recepturou Essential Foods, s největší pravděpodobností do 30 dnů zaznamenáte pozitivní změnu. Můžete očekávat, že váš pes bude před, během a po jídle klidnější a jeho chování bude celkově vyváženější.

Podle mnoha zákazníků se nevyzpytatelné chování jejich mazlíčků radikálně zmírnilo, nebo v některých případech dokonce úplně vymizelo.

Ikona citace
“Myslíme, že stojí za to zkusit, co krmivo Essential může udělat s chováním vašeho psa!”

Princip optimalizace chování (BOF) je založen na přirozeném a vyváženém obsahu ingrediencí v recepturách, které dlouhodobě zajistí optimální, stabilní hladinu cukru v krvi. A to se v krmivech Essential Foods podařilo a také už za to byla několikrát oceněna.

Vysoký podíl čerstvého masa stimuluje psí instinkty a nízká teplota zpracování zaručí perfektní výživové hodnoty. Lesní bobule, semínka a bylinky zase napodobují obsah žaludku přirozené kořisti v divočině a konzistence krmiva je ideální pro důkladné rozžvýkání před spolknutím. Výsledky receptur založené na principu BOF jsou až neuvěřitelné. Bylo prokázáno, že krmiva Essential Foods nesporně napomáhají mentální rovnováze psa, když u některých jedinců byla pozorována dramatická změna v chování. Je fér zmínit, že ne vždy jsou výsledky tak dechberoucí, nicméně nějakou pozitivní změnu páníčci zaznamenají vždy a z dlouhodobého hlediska je výživa pomocí krmiv Essential Foods v porovnání s většinou běžných krmiv jednoznačně prospěšná.

Chcete se na něco ohledně značky zeptat? Dejte vědět!

Zajímá vás vícei informací o Essential Foods? Podívejte se na stránku O značce!

Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Essential Foods
Přečtěte si, proč do 30 dní poznáte rozdíl.
Jak souznít s mazlíčkem?
Začtěte se do našeho blogu a zjistěte, po čem váš mazlíček touží.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.